Detské stoly a stoličky

Každý rodič chce pre svoje dieťa to najlepšie. A čo je lepšie ako miesto, kde môžu vaše deti kresliť či písať svoje prvé príbehy? Naše detské stoly a stoličky sú viac než len nábytok - sú miestom, kde sa začínajú prvé kresby, prvé písmenká a nekonečné príbehy fantázie. Presne na ne sme mysleli keď sme navrhovali príslušenstvo k detským stolíkom.

#ShowMore#

Rastúce stoly a stoličky, ktoré rastú s vašimi deťmi

Poznáte ten pocit, keď vaše dieťa urobí niečo nové a vy si poviete: "Ako rýchlo rastú!"? Náš detský rastúci stolík a detská rastúca stolička DORI sú navrhnuté presne s týmto pocitom. Každému centimetru, ktorý vaše dieťa vyrastie sa náš nábytok prispôsobí, aby bol vždy presne taký, ako ho potrebujú. 

Bezpečný priestor pre malé rúčky a veľké sny

Bezpečnosť vašich detí je pre nás taká dôležitá, ako pre vás. Preto sú naše produkty testované a spĺňajú najvyššie Európske štandardy, aby sme sa uistili, že vaše deti sú v bezpečí, keď sa učia, hrajú alebo len snívajú o veľkých dobrodružstvách. Prečítajte si viac o bezpečnosti našich produktov.

Miesto, kde sa začínajú príbehy

Naše detské stoly a stoličky sú viac než len nábytok; sú miestom, kde sa rodia nápady a sníva sa o veľkých veciach. Vytvorte pre vaše deti priestor, kde môžu byť sami sebou, kde môžu maľovať, čítať alebo len snívať. S Petinka nábytkom vytvárate priestor plný lásky a inšpirácie pre vašich najdôležitejších malých ľudí na svete.

Detská stolička Petinka
€59

Drevená detská stolička ANA je vyrobená z brezovej preglejky s dôrazom na bezpečnosť a dizajn. Farba: prírodne drevo. Výška sedáku je 30 cm.

Kód: 174/MOD
rastuca stolicka pre deti petinka
Novinka
€69

Rastúca stolička DORI vyrobená z brezovej  preglejky  je mini  verziou našej klasickej stoličky. Je vhodná pre deti už od 1 roku, pričom v sebe ukrýva tri možnosti nastavenia...

Kód: 180
PETINKA wooden Kids table 8
Detský stolík - ANA
Skladom (5 ks)
€119

Detský drevený stolík ANA je vyrobený z brezovej preglejky. K stolíku si viete dokúpiť držiak s rokou papiera a stojan na ceruzky, vďaka ktorým dieťaťu vznikne kreatívny priestor.

Kód: 150
rastuci stolik petinka
Novinka
€129

Náš montessori detský drevený stolík DORI je vyrobený z brezovej preglejky. Ide o rastúcu verziu nášho klasického stola a je vhodný pre deti už od 1 . Ide o prvý produkt na...

Kód: 186
4 položiek celkom
certifikované hračky
Vysoká kvalita
Výrobky tvorené rodičmi pre ich vlastné deti
Certifikované hračky
Certifikované hračky
Spĺňame najprísnejšie bezpečnostné certifikáty pre hračky
Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Vyrobené na Slovensku
Vyrobené na Slovensku
S láskou, z dreva a poctivo
Späť do obchodu