Neohodnotené

Rastúci stolík - DORI

Náš montessori detský drevený stolík DORI je vyrobený z brezovej preglejky. Ide o rastúcu verziu nášho klasického stola a je vhodný pre deti už od 1 . Ide o prvý produkt na Slovensku tohto typu. Pri našich produktoch myslíme na udržateľnosť a preto sme veľmi radi, že náš stolík bude vaším spoločníkom niekoľko rokov. K stolíku si viete dokúpiť držiak s rokou papiera a stojan na ceruzky, vďaka ktorým dieťaťu vznikne kreatívny priestor.

Skladom (2 ks)
Kód: 186
Značka: Petinka
€129
Kategória: Detský nábytok
Záruka: 2 roky
farba: prirodne drevo
certifikované hračky
Vysoká kvalita
Výrobky tvorené rodičmi pre ich vlastné deti
Certifikované hračky
Certifikované hračky
Spĺňame najprísnejšie bezpečnostné certifikáty pre hračky
Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Vyrobené na Slovensku
Vyrobené na Slovensku
S láskou, z dreva a poctivo

Náš montessori detský drevený stolík DORI je vyrobený z brezovej preglejky. Ide o rastúcu verziu nášho klasického stola a je vhodný pre deti už od 1 roka. Pri našich produktoch myslíme na udržateľnosť a preto sme veľmi radi, že náš stolík bude vaším spoločníkom niekoľko rokov.

Stôl DORI doplní a rozžiari každú jednu izbu, pretože pri ňom môžu vďaka nekonečnej papierovej rolke vznikať nádherné umelecké diela. Ide o kreatívny priestor, ktoré si zaslúži každé dieťatko.

Všetky naše produkty sú vyrábané s nesmiernou láskou pre najpodstatnejších ľudí na svete, v ktorých podporujú prirodzený rozvoj, záujem o svet a budujú v nich samostatnosť. Veríme, že vďaka našim produktom si v domácnosti vytvoríte nezabudnuteľné spomienky na celý život.

Kúpou našich produktov podporujete lokálnu výrobu a malú rodinnú firmu zo Slovenska, ktorá dbá na udržateľnosť a kvalitu.

 

rozmer stolíka

Dĺžka: 75 cm

šírka: 55 cm

výška 1. úroveň -  35 cm

výška 2.  úroveň - 39 cm

výška 3. úroveň -  43 cm

vyrobené z brezovej preglejky BB/BB lepenej zdravotne nezavadným lepidlom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu