PETINKA na mieru

 

Variabilná activity stena, pre škôlky, detské centrá, pediatrické čakarne a všade tam kde je dôležité, aby sa tam deti cítili dobre.

 


Ready to Activity je nami vymyslená a patentovaná drevená stena, na ktorej si pomocou úchytného systému z magnetu a drevených kolíkov vytvárate „Activity Board“. Môžete ju dopĺňať alebo obmieňať podľa veku a záujmov dieťaťa. Pomocou viacerých drevených stien si môžete obložiť časť detskej izby alebo triedy v škôlke a vytvoriť tak jednu obrovskú hraciu plochu pre detskú fantáziu.

EmptyName 40

 

Základom je drevená RTA (Ready to Activity) stena.

 

Petinka 1.časť-196

 

Je to doska z brezovej preglejky, v ktorej su vyfrézované presné magnetické otvory, do ktorých viete pomocou magnetických kolíkov naše hračky jednoducho uchytávať. Tak isto sú na stene rozmiestnené otvory s matkami, do ktorých viete pomocou skrutky hračky upevniť tak, aby s nimi dieta nevedelo samo manipulovat. 

To dáva Acitivty stene PETINKA obrovskú variabilitu a modulárnosť.

Viete sa rozhodnúť čo, kam a ako pevne chcete uchytiť. 

Stena môže byť obrovskou magnetickou stavebnicou, na ktorej deti vedia stavať  funkčné prevody z drevených ozubených koliesok alebo rôzne guličkové dráhy. Učia sa spoznávať písmenká a skladať ich do slov a podobne.

Tak isto na stenu viete upevniť väčšie a ťažšie prvky, s ktorými nechcete, aby deti manipulovali. Napríklad kriedová tabuľa alebo domček so zámkami na trénovanie jemnej motoriky a podobne.  

 

Celý systém RTA stien a hračiek PETINKA prešiel testami v skúšobnom ústave a získal CE certifikát.

EmptyName 38

EmptyName 43

 

Steny vieme rozmerovo a tvarovo prispôsobiť požiadavkám zákazníka, aby dokonale zapadli do ich interiéru.  Tak isto vieme navrhnúť a vyrobiť ďalšie prvky a komponenty podľa vašich  potrieb.

Realizované projekty

Zákaznícke centrum SPP Prešov

SPP presov

 

Dr. Martinko čakáreň

DR. Martinko cakaren.

 

Coffe Shoppa detský kútik

Coffe Shoppa

 

Nesto - predajné miesto

NESTO 1

 

V prípade otázok, záujmu o veľkobchodný cenník, alebo vypracovania ponuky na mieru pre váš priestor, nas neváhajte kontaktovať.

 

Robert Jedlička

+421 0905 291 197

Info@petinka.sk

petinka logo 150x75

made of wood. inspired by children.

 

Späť do obchodu