Náš príbeh

“PETINKA, to je v prvom rade rodina – mama Petra, otec Robo a naše dievčatká Anička a Dorotka. S príchodom a rastom dievčat sme hľadali hračky, ktoré by ich mohli nielen zabaviť, ale aj niečo naučiť.

Našťastie, Robo mal odjakživa rád drevo a prácu s ním. Ako vášnivý surfer už dlhšie vyrábal s kamarátom Jožkom Venglošom surfy a mne napadlo, že by sme si mohli skúsiť vyrobiť vlastnú učiacu vežu. Aj keď Robo vtedy ani netušil, čo to je.:-)

Do výroby sa zapojila celá rodina a známi. Robo s Jožkom navrhli dizajn prvých veží, Anička ich všetky poctivo testovala a naši kamaráti nám dávali spätnú väzbu. Niektorí chceli stenu s bezpečnostnými prvkami, iní zase úplne bez nich. A tak vznikol nápad vytvoriť naozaj variabilný produkt. Práve preto si dnes môžete vežu nakombinovať, ako len chcete.

Je nám jasné, že každé dieťatko je iné, ale všetky sa radi hrajú. Preto sme postupne k veži pridali Activity Board a spolu s ňou rôzne druhy hračiek. Síce to chvíľu trvalo, ale podarilo sa nám vymyslieť jedinečný úchytný systém, vďaka ktorému si Activity Board môžete neustále meniť. Vašich drobcov vďaka tomu zabaví počas celého detstva.”

Prezerať učiace veže
ikona certifikované hračky
Späť do obchodu